Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet

₺79,50
Marka : Diğer
Stok Kodu : 1036
Son Kullanım Tarihi: 10/2024
Kargo : ₺41,00
Kargolama : 14 saat 18 dk içinde sipariş verirseniz bugün kargoda

Toplu İndirimler

Min. Adet Fiyat Toplam
₺79,50 ₺79,50
₺78,51 ₺235,52
₺78,15 ₺937,78
₺77,91 ₺1.869,84

Stoktaki son ürünler 1 Öğe
Açıklama

SON TÜKETİM: 10/2024

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Nedir?

Youplus C Vitamini Çinko Propolis, takviye edici gıda ürünüdür. Suya atılan vitaminler arasında yer alan efervesan tablet, içeriğinde yer alan C vitamini, çinko ve saf propolis ile fayda sunar. İçeriğindeki C vitamini sayesinde yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına ve bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur. Çinko ile normal makro besin öğeleri mekanizmasına destek olur.

Nasıl Kullanılır?

Youplus C Vitamini Çinko Propolis takviye edici gıdanın 11 yaş ve üzeri bireyler tarafından günde 1 kez kullanılması tavsiye edilir. Suya atılan vitaminler olarak bilinen efervesan tablet formundadır. 1 efervesan tableti 1 bardak (250 ml) suda çözdürürek tüketebilirsiniz. 

Ne Zaman Kullanılır?

C vitamini boş midede daha iyi absorbe edilir. Bu sebeple Youplus C Vitamini Çinko Propolis takviye edici gıdayı sabah saatlerinde, kahvaltıdan önce ya da yemeklerden 30 - 45 dk önce alabilirsiniz. 

 

Ürün Detayları
Diğer
1036
1 Öğe
Ürünler Orijinal Mi?

Sitemizden satın aldığınız/alacağınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz eczanemizden/ecza depolarından çıkışlı orijinal ürünlerdir. Ürünlerimiz Türkiye'nin en büyük 3 ecza deposundan temin edilir ve uygun saklama koşullarında saklanır. Sitemizde satılan ürünler ilaç dışı ürünler olduğu için Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan rutin denetimler ile şirketimiz denetlenir ve ürünlerimizin satışa uygunluğu kontrol edilir. 

tarimbelge.jpeg

 

ÜRÜN TEDARİK FATURA SİLSİLESİ

 

Ürünlerimiz ecza depolarından anlaşmalı olduğumuz eczanemize fatura edilir. Eczaneden de şirketimize fatura edilir. Ürün tedariğimiz bu şekilde sağlanmaktadır. 

 

 Ecza deposundan anlaşmalı olduğumuz eczaneye kesilen bir fatura örneği

 

faturaEczane2.JPG

 

Eczaneden şirketimize kesilen bir fatura örneği

 

faturaEczane.JPG

 

Yorum (0)

Yorum

Yorum yok

Ürün : “Youplus Vitamin C Çinko Propolis 20 Efervesan Tablet”


.png .jpg .gif

Oturum Aç

Eczhanem

Sepet

Sepet boş