Aptamil Conformil 1 300 gr
İNDİRİMLİ
292.00 TL Bu ürün özel fiyatlıdır,
Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın!

SON TÜKETİM: 07/2024

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir. Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyacını ilk 6 ay tek başına karşılar. 2 yaşına kadar bebeğinizin bağışıklığını güçlendiren en üstün besin anne sütüdür.

120 yıllık Bebek Beslenmesi Uzmanlığımızla 50 yılı aşkın süredir anne sütü mucizesini araştırmaya devam ediyoruz. Anne Sütü Araştırma Merkezimizde 500 bilim adamı ve uzman, 50 üniversite ve enstitü işbirliği ve 70’den fazla klinik çalışma ile tüm bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına özel ürünler geliştiriyor.

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü doktorunuza danışarak anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda kullanılır.

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü içeriği, bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil Conformil 1 DHA içerir. DHA (omega 3 ve omega 6’dan oluşan uzun zincirli doymamış yağ asidi karışımı) Bebeklerin beyin ve göz gelişimine katkı sağlar.

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü Nasıl Hazırlanır?

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü hazırlarken, her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü kullanmalısınız. Aşağıdaki örnek beslenme tablosunu bebeğinizin ihtiyacına uygun sıklıkta doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Hazırlama:

30 ml su + 1 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

60 ml su + 2 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

90 ml su + 3 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

120 ml su + 4 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

150 ml su + 5 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

180 ml su + 6 ölçek Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü

Conformil 1 Bebek Sütü Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle ellerinizi yıkayın. Biberonu, kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyin ve bir su kabında 10 dk kaynatın. 
  • Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü hazırlamak için kullanacağınız suyu 10 dakika kaynatıp, 40 derece seviyesine kadar soğumasını bekleyin. 
  • Kaynatılmış ılıtılmış suyun beslenme tablosunda belirtilen miktara uygun olarak biberona doldurun. Üzerine de beslenme tablosundaki su miktarına uygun miktardaki ölçek sayısına göre mamasını ekleyin.
  • Biberonun ağzını kapatın ve kutu üzerinde belirtildiği şekilde çalkalayın. 
  • Biberonun ağzını açıp emziğini takın. Hazırladığınız Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü bebeğinizin içebileceği sıcaklığa kadar soğutun. (Bileğinizin iç kısmına damlattığınızda ne sıcak ne de soğuk hissetmelisiniz)  

Aptamil Conformil 1’in 300 gr’lık bir ürün boyu bulunmaktadır.  

Aptamil Conformil 1 kaç aylık bebeğe verilir?

Doktorunuz farklı bir öneride bulunmadığı sürece 6. ayın sonuna kadar Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü kullanabilir, 6 ayın sonunda Aptamil Conformil 2 Devam Sütü’ne geçiş yapabilirsiniz.  

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için 0 850 202 51 51 no’lu hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Önemli:

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü her seferinde taze olarak hazırlayınız.

Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü açıldıktan sonra 4 hafta içinde tüketiniz.

Hazırlanmış Aptamil Conformil 1 Bebek Sütü’nü mikrodalga fırında ısıtmayınız.

Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Bu sitede yayınlanan bilgiler hekim tavsiyesi yerine geçmez. En doğru bilgi için doktorunuza danışınız.

 


Facebook Twitter Google Linkedin

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı