Aptamil Prosyneo 2 Numara Bebek Devam Sütü 400 g

₺285,67
Havale Fiyatı : ₺277,10 (%3 İndirimli)
Marka : Aptamil
Stok Kodu : 1977
Son Kullanım Tarihi: 07/2025
Kargo : ₺43,50
Kargolama : Yarın Kargoda

Toplu İndirimler

Min. Adet Fiyat Toplam
₺285,67 ₺285,67
₺282,10 ₺846,30
₺280,81 ₺3.369,76
₺279,96 ₺6.718,96

Stoktaki son ürünler 2 Öğeler
Açıklama

SON TÜKETİM: 07/2025

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünler  eczane çıkışlı %100 Orijinal ürünlerdir.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü

Anne sütü, bebekler için en iyi ve en doğal besindir. Zamanında doğan tüm sağlıklı bebeklerin besin ihtiyacını ilk 6 ay tek başına karşılar. 2 yaşına kadar bebeğinizin bağışıklığını güçlendiren en üstün besin anne sütüdür.

120 yıllık Bebek Beslenmesi Uzmanlığımızla 50 yılı aşkın süredir anne sütü mucizesini araştırmaya devam ediyoruz. Anne Sütü Araştırma Merkezimizde 500 bilim adamı ve uzman, 50 üniversite ve enstitü işbirliği ve 70’den fazla klinik çalışma ile tüm bebeklerin beslenme ihtiyaçlarına özel ürünler geliştiriyor.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü doktorunuza danışarak anne sütünün hiç verilemediği veya yetersiz olduğu durumlarda kullanılır.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nün bilimsel araştırmalarla geliştirilmiş içeriği, bebeğinizin beslenme ihtiyaçlarını karşılamaya destek olmak amacıyla geliştirilmiştir.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü içerisinde prebiyotik lifler ve probiyotik bulunur. 

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü A, C, D, B1, B2, B5, B12, K, E ve Biotin vitaminleri içerir.

Demir, Çinko ve Kalsiyum mineralleri kaynağıdır.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü Nasıl Hazırlanır?

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nü hazırlarken, her 30 ml su için 1 ölçek Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü kullanmalısınız. Aşağıdaki örnek beslenme tablosunu bebeğinizin ihtiyacına uygun sıklıkta doktorunuza danışarak kullanabilirsiniz.

Hazırlama:

180 ml su + 6 ölçek Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü

210 ml su + 7 ölçek Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü

Prosyneo 2 Devam Sütü Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle ellerinizi yıkayın. Biberonu, kapağı ve emziği kullanmadan önce temizleyin ve bir su kabında 10 dk kaynatın. 
  • Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nü hazırlamak için kullanacağınız suyu 10 dakika kaynatıp, 40 derece seviyesine kadar soğumasını bekleyin. 
  • Kaynatılmış ılıtılmış suyun beslenme tablosunda belirtilen miktara uygun olarak biberona doldurun. Üzerine de beslenme tablosundaki su miktarına uygun miktardaki ölçek sayısına göre mamasını ekleyin.
  • Biberonun ağzını kapatın ve kutu üzerinde belirtildiği şekilde çalkalayın. 
  • Biberonun ağzını açıp emziğini takın. Hazırladığınız Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nü bebeğinizin içebileceği sıcaklığa kadar soğutun. (Bileğinizin iç kısmına damlattığınızda ne sıcak ne de soğuk hissetmelisiniz)  

Sitemizde Aptamil Prosyneo 2’in 400 gr’lık bir ürün boyu bulunmaktadır.  

Aptamil Prosyneo 2 kaç aylık bebeğe verilir

Doktorunuz farklı bir öneride bulunmadığı sürece 6. ayın sonuna kadar Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nü kullanabilir, 6 ayın sonunda Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’ne geçiş yapabilirsiniz.  

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için 0 850 202 51 51 no’lu hattımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Önemli:

Aptamil Prosyneo 2’i Devam Sütü’nü her seferinde taze olarak hazırlayınız.

Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nü açıldıktan sonra 4 hafta içinde tüketiniz.

Hazırlanmış Aptamil Prosyneo 2 Devam Sütü’nü mikrodalga fırında ısıtmayınız.

Bebeğiniz için en uygun besin anne sütüdür. Anne sütü ile beslenmenin mümkün olmadığı durumlarda doktorunuza danışınız. Bu sitede yayınlanan bilgiler hekim tavsiyesi yerine geçmez. En doğru bilgi için doktorunuza danışınız.

 

Ürün Detayları
Aptamil
1977
2 Öğeler

Bilgi kartı

Kutu6
Ürünler Orijinal Mi?

Sitemizden satın aldığınız/alacağınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz eczanemizden/ecza depolarından çıkışlı orijinal ürünlerdir. Ürünlerimiz Türkiye'nin en büyük 3 ecza deposundan temin edilir ve uygun saklama koşullarında saklanır. Sitemizde satılan ürünler ilaç dışı ürünler olduğu için Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılan rutin denetimler ile şirketimiz denetlenir ve ürünlerimizin satışa uygunluğu kontrol edilir. 

tarimbelge.jpeg

 

Yorum (0)

Yorum

Yorum yok

Ürün : “Aptamil Prosyneo 2 Numara Bebek Devam Sütü 400 g”


.png .jpg .gif

Oturum Aç

Eczhanem

Sepet

Sepet boş